XP Mod Launcher

1.0.1

4.6

10

Windows XP Android'e ulaştı

1.2M

Bu uygulamayı oyla

XP Mod Launcher Android cihazınızın görünüşünü klasik Windows XP ara yüzüne dönüştüren ve Microsoft işletim sisteminin birkaç özelliğini barındıran çok basit bir uygulamadır.

Bunun anlamı bütün dosyalarınızı Windows XP'de olduğu gibi belgelerim, SD kart ve sistem hafızasına erişerek bulabilirsiniz. Ayrıca her çeşit dosyayı sorunsuz bir şekilde kopyalayabilir, yapıştırabilir, kırpabilir ve silebilirsiniz.

İstediğiniz zaman uygulamadan çıkabilir ve Androidin normal ara yüzüne dönebilirsiniz. Bunun için başlama menüsüne tıklayıp kapatı tıklayın. Geleneksel Android ara yüzüne geri döneceksiniz. Bunu aynı zamanda cihazınızın 'home' düğmesine basarak yapabilirsiniz.

Ancak XP Mod Launcher da her şey mükemmel değildir. Görüntülerle ve videolarla dolu dosyalar açabilmenize rağmen, asıl dosyaları açtığınızda otomatik olarak cihazınızdaki ilgili uygulamaya gidecek ve XP Mod Launcher'dan çıkacaksınız. Aynı şey direkt erişim için Internet Explorerı tıkladığınızda da gerçekleşecektir.

XP Mod Launcher bugün Android cihazınıza uygulayabileceğiniz en iyi ara yüz değiştiricilerden birisidir. Windows XP'nin bütün cazibesine sahiptir ve özlediğiniz birçok özelliği size sunar.
X